Кариери

Технически ръководител Канализационни колекторивалидна до 30 Юни 2020|Референтен N: TsCCTV

Функции и отговорности:

∙ Ръководи екип за физическо обследване, заснемане и диагностика  на големи канализационни колектори
∙ Участва при подготовката за обследване чрез отбиване на вода
∙ Извършва заедно с екипа обследване на големи канализационни колектори
∙ Работи със специализирана техника за видео диагностика в оборудван за целта бус, от който направлява екипа при заснемане в колекторите
∙ Следи за откриването на несъответствия на терен спрямо регистрираните данни в географската информационна система на компанията (ГИС)
∙ Изготвя доклади за обследваните колектори и при необходимост подготвя възлагания за ремонт, почистване, рехабилитация или инвестиционна подмяна
∙ Осигурява обезопасяването на хората и обектите в които се работи

Изисквания към кандидатите:

∙ Техническо образование – профил ВиК
∙ Шофьорска книжка, категория В – активен шофьор
∙ Отлични умения за работа с MS Office, AutoCAD, ArcGIS
∙ Организационни умения и справяне с поставени срокове
∙ Познаване на нормите, изисквания и правила по БЗР
∙ Аналитични умения и внимание към детайлите
∙ Работа в екип

Специфични условия на работа:
∙ Работа на терен в ограничени и дълбоки пространства (канализационни шахти, колектори, камери, преливници и други съоръжения по канализационната мрежа)

За да кандидатствате, моля изпратете актуална автобиография, посочвайки референтния номер на позицията.
Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка.

Полетата маркирани със звездичка(*) са задължителни

Ако освен тази конкретна позиция се интересувате от работа в Софийска вода и в други области моля посочете до 3 от тях в долните полета.

Моля, прикачете автобиография, мотивационно писмо и снимка.(моля, изпращайте документите във формат съвместим с MS Word или MS Excel).

Свободни позиции за работа

Каква вода пием? Онлайн смяна на партида

КонтактиВсички контакти

Контакт с отдел Човешки ресурси