Кариери

Специалист Преговори с клиенти по телефон (по заместване)валидна до 24 Декември 2019|Референтен N: DCP2019

Функции и отговорности:

•Преговаря и консултира клиентите по телефона за начините и условията на плащания
•Предлага и взема решения за изготвяне на гъвкави схеми за изплащане на дълга, съобразени с възможностите на клиента
•Предприема необходимите действия за изясняване на конкретен случай на клиент, когато има възражение от негова страна

Изисквания към кандидатите:

•Завършено минимум средно образование
•2 години опит в сферата на обслужване на клиенти
•Отлични комуникативни умения
•Умения за работа в стресови ситуации
•Умения за управление на времето

 Специфични изисквания:

•Опит в работа с клиенти с просрочени задължения ще се счита за предимство
•Познаване на спецификите на процеса по преговори за събиране на дълг

 За да кандидатствате, моля изпратете актуална автобиография, посочвайки референтния номер на позицията.

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка. Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

Полетата маркирани със звездичка(*) са задължителни

Ако освен тази конкретна позиция се интересувате от работа в Софийска вода и в други области моля посочете до 3 от тях в долните полета.

Моля, прикачете автобиография, мотивационно писмо и снимка.(моля, изпращайте документите във формат съвместим с MS Word или MS Excel).

Свободни позиции за работа

Каква вода пием? Монтаж на водомери с дистанционно отчитане Онлайн смяна на партида

КонтактиВсички контакти

Контакт с отдел Човешки ресурси