Кариери

Специалист „Преговори с клиенти”валидна до 05 Януари 2019|Референтен N: DNS

Функции и отговорности:

• Извършва посещения на адрес като преговаря и консултира клиентите за начините и условията за извършване на плащания
• Прилага индивидуален подход при предлагането на гъвкави схеми за изплащане на дълга, съобразени с възможностите на клиента
• Предприема необходимите действия за изясняване на конкретния случай на клиента, когато има възражение от негова страна
• Уговаря и подписва споразумения за разсрочено плащане съгласно фирмената политика
• Следи за спазването на договорените условия между компанията и клиента
• Работи в съответствие с установените от компанията методики и процедури.

Изисквания към кандидатите:

• Завършено средно образование
• 1 годинa опит в сферата на обслужване на клиенти
• Активен шофьор със СУМПС минимум кат. В
• Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип
• Умения за водене на преговори чрез директен контакт
• Умение за работа в стресови ситуации
• Инициативност, проактивност и отговорност

Предимства:

• Познаване на спецификите на процеса по преговори с клиенти и умения за събиране на дълг
• Основни познания за показания на водомери
• Опит в работата с касов апарат и ПОС-терминал

 За да кандидатствате, моля, изпратете актуална автобиография, посочвайки референтния номер на позицията.

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка. Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

Полетата маркирани със звездичка(*) са задължителни

Ако освен тази конкретна позиция се интересувате от работа в Софийска вода и в други области моля посочете до 3 от тях в долните полета.

Моля, прикачете автобиография, мотивационно писмо и снимка.(моля, изпращайте документите във формат съвместим с MS Word или MS Excel).

Свободни позиции за работа

Каква вода пием? Център за обслужване на клиенти в Мега мол Люлин

    You need to upgrade your Flash Player

КонтактиВсички контакти

Контакт с отдел Човешки ресурси