Кариери

Главен инженер Външно водоснабдяване валидна до 18 Август 2018|Референтен N: EWS

Функции и отговорности:

• Отговоря за организацията и контрола при експлоатация на довеждащите водопроводи, резервоари, водохващания и каптажи
• Осигурява проучването и внедряването на нови технологии и материали при осъществяване експлоатацията на довеждащите водопроводи и съоръжения
• Инициира и ръководи проекти за подобряване на ефективността на процесите в отдела и технологичното развитие на обектите и съоръженията
• Осъществява контрол върху качеството и количеството на извършените ремонтни дейности на съоръженията
• Изготвя доклади, справки и отчети за експлоатационната дейност на отдела

Изисквания към кандидатите:

• Висше техническо образование - специалност ВиК / ХТС
• 3 години опит по специалността
• Умения за управление и контрол на проекти
• Много добро владеене на MS Office и AutoCad
• Шофьорска книжка
• Лидерски умения
• Аналитично мислене и способност за представяне на систематизирана информация
• Умения за ефективна комуникация и работа в екип

За да кандидатствате, моля изпратете актуална автобиография, посочвайки референтния номер на позицията.

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка. Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

Полетата маркирани със звездичка(*) са задължителни

Ако освен тази конкретна позиция се интересувате от работа в Софийска вода и в други области моля посочете до 3 от тях в долните полета.

Моля, прикачете автобиография, мотивационно писмо и снимка.(моля, изпращайте документите във формат съвместим с MS Word или MS Excel).

Свободни позиции за работа

Каква вода пием? Онлайн смяна на партида

КонтактиВсички контакти

Контакт с отдел Човешки ресурси