Кариери

Специалист „Фронт офис”валидна до 17 Май 2019|Референтен N: FOSs

Функции и отговорности:

Основните отговорности на Специалист „Фронт офис“ са обслужване на клиенти при заявяване на нови услуги, предоставяне на информация относно клиентски партиди, входиране на документи и последващите дейности свързани с тях.

Основни функции:

• Посреща и насочва клиентите в Център за Обслужване на Клиенти
• Предоставя и разяснява услугите, които "Софийска вода" АД предлага на своите клиенти
• Приема плащания от клиенти
• Разрешава клиентски случаи
• Обработва заявки за услуги, разяснява стъпките в процеса и координира потока от документи към отговорните отдели
• Документира цялата информация за посещенията на клиенти в база от данни
• Регистрира и архивира клиентската документация според вътрешните процедури

Изисквания към кандидатите:

• Висше икономическо или техническо образование
• Опит в обслужването на клиенти – минимум 2г.
• Опит в работата с платежни средства и документи
• Внимание към детайлите и способност за водене на преговори
• Клиентски ориентирано поведение
• Отлични комуникативни умения
• Умение за работа в екип
• Добро владеене на MS Office
• Възможност за работа на смени с гъвкав график

Предимства:

• Владеене на английски език писмено и говоримо

Ние предлагаме динамична работа в екип и прилагане на най-добри практики в обслужването на клиенти.

За да кандидатствате, моля изпратете актуална автобиография, посочвайки референтния номер.

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка.

Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

Полетата маркирани със звездичка(*) са задължителни

Ако освен тази конкретна позиция се интересувате от работа в Софийска вода и в други области моля посочете до 3 от тях в долните полета.

Моля, прикачете автобиография, мотивационно писмо и снимка.(моля, изпращайте документите във формат съвместим с MS Word или MS Excel).

Каква вода пием? Монтаж на водомери с дистанционно отчитане Онлайн смяна на собствеността

КонтактиВсички контакти

Контакт с отдел Човешки ресурси