Кариери

„Младши пътен проектант“ (по заместване)валидна до 14 Юни 2019|Референтен N: JRDt

Функции и отговорности:

• Изготвя пътни проекти и проекти за временна организация на движението, съгласно действащата нормативна уредба свързани с проектирането на ВиК мрежи и съоръжения
• Извършване на предварителни проучвания и измервания на обектите
• Съгласуване на проектите с необходимите инстанции
• Авторски надзор по време на строителство
• Изготвяне на планове за безопасност и здраве

Изисквания към кандидатите:

• Висше образование, специалност Транспортно строителство
• Ограничена или пълна проектантска правоспособност
• Познания в областта на нормативната уредба за проектиране – част Пътна и Временна организация на движение за ВиК обекти
• Много добро владеене на Word, Excel и AutoCAD
• Проактивност и способност за организация на времето
• Умения за анализ на информация и вземане на обосновани решения

Предимства:

• Умения за работа със софтуер Plateia
• Активен шофьор със СУМПС – кат. В
• Владеене на английски език

Полетата маркирани със звездичка(*) са задължителни

Ако освен тази конкретна позиция се интересувате от работа в Софийска вода и в други области моля посочете до 3 от тях в долните полета.

Моля, прикачете автобиография, мотивационно писмо и снимка.(моля, изпращайте документите във формат съвместим с MS Word или MS Excel).

Каква вода пием? Монтаж на водомери с дистанционно отчитане Онлайн смяна на собствеността

КонтактиВсички контакти

Контакт с отдел Човешки ресурси